Hikayemiz

  Harmonious, Türkiye merkezli giyim ve aksesuar şirketidir. 2019 yılında, iki kız kardeş; Şeyma Harmonie ve Zeynep Harmonie tarafından İstanbul/Nişantaşı’nda kurulan Harmonious, boyama ve dokuma ustalarıyla Türk tasarımcıların bir araya geldiği butik bir atölyede özgün renk ve dokuda fular&şal üreterek ilk koleksiyonunu oluşturdu.

   Organik pamuk dokuma ve kök boyalarla tek tek elde boyanarak, doğanın izdüşümü niteliğinde tasarlanan özgün renkli şallarıyla yurtiçi ve yurtdışında tanındı. Harmonious, 2018 yılında, işlevsellikle şıklığı harmanlayarak, kadın gömleğine elegan çizgilerden günlük rahat giyime uzanan kendine has, özgün bir anlayış getirdi.  

 Bu anlayış, organik pamuğun geleneksel dokuma yöntemlerini ve kök boyanın pamukla buluşmasıyla ortaya çıkan ahengi temsil ediyor. Harmonious, günümüzde sürdürülebilirliğe ve kaliteli işçiliğe önem veren zamanın ötesinde bir tasarım anlayışıyla moda sektöründe faaliyet göstermektedir. Kadın giyim ve unisex olarak tasarlanan handmade şallarını beğeninize sunuyor.